Krepové povlečení a jeho přednosti

Krepovým povlečením se označuje bavlněné povlečení, které je opatřeno speciální krepovou úpravou. Pojmenování krep vychází z francouzského slova crêpé, což v překladu znamená "zvlněný". Pojmenování "krepové" bývá občas mylně chápáno jako název materiálu, avšak není tomu tak, jde pouze o název úpravy. Tato krepová úprava je mnoha lidem příjemná na dotek a vyhovuje jim, avšak jsou lidé, kterým je krep nepříjemný a vyhledávají raději klasické bavlněné povlečení.

A jak takové krepové povlečení poznáte? Podle pravidelně se střídajících hladkých a zvrásněných pásků. Tak jako bavlněné, tak i krepové povlečení bývá nabízeno v odlišných kvalitách, v několika rozměrech a nepřeberném množství vzorů. I v tomto případě doporučujeme zakoupit krepové povlečení od českých výrobců.

Je pro Vás žehlení ztráta času? Krepové povlečení je pro Vás přímo stvořené

Krepové povlečení je čím dál více oblíbenější a to převážně v moderních domácnostech, jelikož se povlečení díky krepové úpravě nemačká a tak se nemusí žehlit. V dnešní uspěchané době Vám to ušetří spoustu času. Avšak to není vše, čím Vás krepové povlečení zaujme...

Stále nejste o krepovém povlečení přesvědčeni? Představujeme Vám 7 výhod:

  • Krepové povlečeníkrepové povlečení se nemusí žehlit
  • ve srovnání s bavlněným povlečení se při používání nemačká
  • působí nadýchaným dojmem
  • je na dotek velice příjemné
  • povlečení můžete prát na 60°C
  • po oprání krepové povlečení schne rychleji než bavlněné
  • díky krepové úpravě je povlečení pevnější a má tak dlouhou životnost

Sháníte kvalitu? Nakupujte krepové povlečení u českých prodejců

Výběr záleží především na vašich požadavcích, ať už se jedná o velikost, barvu nebo druh motivu. Avšak nesmí se zapomínat ani na kvalitu, protože kvalitní krepové povlečení vám vydrží i několik desítek let. 

Kvalitní a nekvalitní krepové povlečení mnohdy rozlišíte již na první pohled. Například na tržnicích se můžete setkat s nízkou cenou, avšak povlečení je ušito z umělého materiálu a mnohdy i kvalita šití je nedostačující. Doporučujeme Vám proto vybírat s rozvahou a převážně od ověřených výrobců a prodejců, mezi které například na internetu patří Goldea.cz - kompletní nabídka krepového povlečení.

Představení nových vzorů českého krepového povlečení z e-shopu Goldea.cz

Internetový obchod Goldea.cz pravidelně do své nabídky zařazuje nové vzory krepového povlečení. My Vám tak představujeme několik novinek z nabídky tohoto e-shopu.

krepové povlečení - červené kruhyKrepové povlečení - vzor 652 vínově červené kruhy na šedém
krepové povlečení - srdíčka na šedémKrepové povlečení - vzor 650 srdíčka na šedém
krepové povlečení - šedé a bílé květinkyKrepové povlečení - vzor 718 šedé a bílé květinky